شرایط و مقررات سایت (ویژه مشتریان عزیزمان)

کلیه قوانین و مقررات سایت ما در بخش زیر نوشته شده است :
بند1:در هنگام نوشتن آدرس خود بسیار دقت کنید گزارشات بر مبنای آدرس اشتباه به عهده خود کاربر است+جنس فروخته شده پس گرفته نمی شود.
بند2:دکه مارکت 25.000 تومان هزینه ی پست که بابت حمل و نقل از شما دریافت میکند، صرفا بابت بسته بندی و ارسال کالا طی مراحل مختلف است که بر روی شفارش شما محاسبه می شود جهت ارسال جنس با پست پیشتاز.
بند3:ممکن است سفارشات در صورت زیاد بودن اقلام طی چند مرحله برای شما ارسال شود و این به این دلیل است که مراکز پستی مرسوله های زیاد را طی یک مرحله پست نمیکنند بنابر این اگر جنس شما با یک بار ارسال امکان پذیر بود و بسیار زیاد نبود اقلام شما با همان هزینه 1 بار دریافت شده پست ارسال میشه اما اگر برای مثال شما از یک قهوه 15 تا سفارش دادید این بسته با دو کارتن بسته بندی شده و مبلغ 25 تومن برای یک کارتن و 25 تومن دیگه کارتن بعدی از ما اداره پست دریافت میکند بنابر این اگر به این صورت شود دکه مارکت برای شما صورت حساب دومی جهت دریافت هزینه ی پست دوم باز میکند و از طریق تماس با شما هماهنگی را انجام میدهد تمامی اجناس بیمه هستند و با تضمین ارسال می شوند.

بند 4: ارسال کالاهای سفارش داده شده در صورت رخ دادن حوادث قهری نظیر سیل , زلزله , حوادث طبیعی …. و عدم فعالیت شرکت پست مرکزی شهرستان بندرعباس و سایر شرکت های ارسال کالا بنا به هر دلیلی  از سر گیری ارسال تا بهبود شرایط و بازگشت به روال عادی انجام می شود 

بند5:به دلیل یکی بودن موجودی سایت و فروشگاه ممکن است در موجودی یا قیمت(بدلیل نوسانات) برخی از اجناس اشتباه شود که:
تبصره 1:در صورت مغایرت قیمت به صورت توافقی، یا مابه تفاوت پرداخت میگردد یا مبلغ محصول به کارت مشتری واریز میگردد(استرداد).
تبصره 2:در صورت مغایرت موجودی(مشتری جنسی خریده باشد اما موجودی آن جنس تمام شده باشد) مانند تبصره قبلی مبلغ آن جنس به کارت مشتری واریز میگردد.
تبصره 3:در صورت پیش آمدن هر یک از اتفاقات بالا مشتری حق لغو کل سفارش خود را ندارد و فقط جنس مشکل دار قابل لغو میباشد.

بند5:هنگام ورود به پنل کاربری رمز پیامک شده را در اختیار کسی قرار ندهید و مراقب باشید کسی از سیم کارت شما سو استفاده نکند
بند6:تمامی سفارشات حداکثر بین 2 الی 5 روز کاری ارسال می شود.
بند7:برای اطلاع از وضعیت سفارش خود می توانید از ناحیه کاربری بخش سفارشات روی دکمه ی نمایش سفارشتان کلیک کنید تا از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع شوید.
بند 8:برای آسانی پیگیری سفارشتان در وبسایت ما صفحه ی پیگیری سفارش لحاظ گردیده است.
نکته:تمامی این قوانین برای بالا رفتن کیفیت خدمات تیم دکه مارکت لحاظ شده اند و به صورت مداوم با شما در ارتباط  هستند در بخش تماس با ما تمامی سوالات مانند تایم پاسخ گویی شماره تماس و شبکه های مجازی سایت برای ارتباط با شما درج شده است.
دکه مارکت در خدمت شماست….
بند 9:تمامی محصولات دکه مارکت از امارات وارد میشود و اجناس اورجینال هستند و دارای بارکد جهت بررسی اصالت می باشند.
بند10:دکه مارکت قوانین مرجوعی بسیار آسانی دارد هنگامی که جنس معیوب یا مورد دار به دست شما رسید میتوانید برگشت بزنید جنس را. و با ارسال شماره کارت به شماره های دکه مارکت و هماهنگی با ما دکه مارکت نهایت تا 48 ساعت مبلغ  استرداد می شود خدمت شما  یا مجدد جنس ارسال می کنیم ظبق درخواست مشتری. این موارد برای شفاف سازی خدمت مشتریانمان نوشته شده و ما در حین روند ارسال مرسوله به تمامی جهات توجه میکنیم تا چنین مشکلاتی پیش نیاد تا بتوانیم پر قدرت و با رضایتمندی شما عزیزان فعالیت کنیم و بتوانیم یک برند خوشنام به لطف و کمک شما مشتریان عزیز بمانیم ممنون از توجه شما.

نماد اعتماد الکترونیکی: